Zapraszamy codziennie od 1000 do 2000    Karpacz - Ul. Konstytucji 3 Maja 24
Interaktywna Wystawa Modeli z Klocków LEGO w Karpaczu jest odzwierciedleniem pasji wielu osób, które ją tworzyły. Dla nas klocki są ważnym fragmentem życia, fascynacją, którą chętnie dzielimy się z innymi. Na wystawie mamy możliwość choć na chwilę przenieść dzieci i dorosłych w bajkowy świat tych najpopularniejszych klocków na świecie.

Wystawa jest przedsięwzięciem całkowicie prywatnym i nie jest sponsorowana ani wspierana przez Grupę LEGO®. Stworzyliśmy modele i makiety, które budzą zainteresowanie zarówno Małych Odkrywców jak i ich Rodziców. Magiczny klimat wystawy wywołuje u najmłodszych fascynację a starszym przywołuje miłe i ciepłe wspomnienia z lat dzieciństwa.

Kładziemy największy nacisk na makiety ruchome, niespotykane, wyzwalające interakcje z odbiorcą, i które pozwalają dzieciom wejść w świat zabawy, nauki, pobudzając oraz rozwijając ich wyobraźnię i kreatywność.

Znajdziecie tutaj nie tylko popularne makiety przedstawiające pociągi czy kosmiczne statki, podziwiać możecie z bliska nie tylko Piratów anektujących wyspę zamieszkałą przez dziki lud, ale również zobaczyć Kościółek Wang „z lotu ptaka” i wiele innych naszych projektów związanych z atrakcjami Karpacza i okolic. Przy modelu ruchomej kolejki linowej i stacji narciarskiej niemal słyszy się gwar mini-narciarzy korzystających z zaśnieżonego stoku. Zagościł do nas również Wielki Mikołaj z klocków DUPLO.
NASZA WYSTAWA ŻYJE, ROZBRZMIEWA, GRA, PORUSZA ZMYSŁY WYOBRAŹNI.
ZAPRASZAMY SERDECZNIE
Klocki Karpacz Klocki Karpacz Klocki Karpacz Klocki Karpacz Klocki Karpacz Klocki Karpacz Klocki Karpacz
Wyciąg krzesełkowy Winterpol
Zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy go z ponad 7500 klocków. Napędzany dwoma silnikami Power Functions.
Klocki Karpacz

Fabryka - Linia Produkcyjna

Zbudowana na podstawie pomysłu Petera Raid. Pochłoneła ponad pół roku pracy i około 30 tyś. klocków. Sterowana przez 2 mini komputery, wprawiana w ruch przez 9 silniczków LEGO. Ciekawostka – 8 klocków stylistycznych do fabryki sciągalismy przez 1,5 miesiaca z 5 krajów : ) To pokazuje jak ciężko niekiedy zdobyć konkretne klocki w danym kolorze.
PROJEKT WłASNY - Klocki Karpacz

KLOCKI KARPACZ
Regulamin
LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO.
Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO